Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Термін подачі е-декларацій продовжено до 1 травня

Подання електронних декларацій стало справжнім випробуванням для декларантів, які здійснюють його вперше, а особливо для депутатів сільських рад. Відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", подати електрону декларацію потрібно було до 1 квітня, але не усі встигли справитись з цим завданням. Для тих хто ще не встиг подати декларацію та хвилюється, про накладення штрафних санкцій за несвоєчасне подання,  хочу повідомити гарну новину, як повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), Верховною Радою України 23 березня 2017 року прийнято Закон № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Закон набрав чинності 30 березня 2017 року.

Відповідно до змін до Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон):                                                            

- до 1 квітня 2017року декларації подають суб’єкти, які станом на 01 вересня 2016 року займали згідно зі статтею 50 Закону відповідальне та особливо відповідальне становище та які вже подавали щорічну декларацію    за 2015 рік.                               

- до 1 травня 2017року декларації подають всі інші суб`єкти декларування (в тому числі ті, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави, або місцевого самоврядування до 1 вересня 2016 року).

Тобто, депутати сільських рад, а також інші особи, що відповідно до законодавства мають подати електронні декларації вперше, можуть перевести дух та зібрати усі потрібні довідки та інформацію для правильного і достовірного заповнення електронної декларації та подати її у термін до 1 травня.

Нагадаємо, що для отримання консультації з подання е-декларації та виготовлення ЕЦП, а також інших правових питань всі жителі   Липовецького         району можуть звернутись до Козятинського МЦ за адресою:        м. Козятин,  пров. Кондрацького, 1А, тел.:(04342) 2-00-17; 2-02-07; або  Липовецького бюро правової  допомоги:      м. Липовець, вул. Некрасова,  4. тел. (04358) 2-10-33 та дистанційного пункту прийому громадян смт.Турбів, вул.Миру 113-а, тел. 0678744866. Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно).

 

Начальник Липовецького бюро

правової допомоги                                                 Оксана Комісаренко

Повернутись