Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Торнадівці перемагають!

17-18 березня в м. Вінниця пройшов Чемпіонат Вінницької області з кікбоксингу ІСКА "point sparring", у якому виборювали право на першість спортсмени чотирьох команд: з м. Вінниця, м.Липовець та смт. Лука Мелешківська. В змаганнях взяли участь 75 спортсменів, як хлопців так і дівчат, які в принципових поєдинках продемонстрували свою майстерність і право бути кращими серед кращих та відстояли можливість представляти Вінницьку область на Чемпіонаті України ІСКА в м. Харків 29 березня 2018 року.

Липовець представляли 13 спортсменів СК "Торнадо", які в результаті здобули 12 нагород. Чотири золотих медалі принесли команді Ліза Бойко, Денис Побережець, Дмитро Мазуренко, Максим Мельник. Три срібла завоювали Назар Шевчук, Костянтин та Артем Тарабани, а п'ять бронзових нагород Святослав і Ярослав Танасієнки, Костянтин Гончарук, Віталій Трофимчук, Владислав Устимчук.

Окрім медалей, переможці чемпіонату отримали подарунки у вигляді ювелірних прикрас від спонсора змагань - "Ювелірний дім TNDC" м.Вінниця, які вже вдруге супроводжують цей вид змагань.

На превелику радість учасники чемпіонату відстояли можливість представляти Вінницьку область на Чемпіонаті України ІСКА в м. Харків 29 березня 2018 року.

А вже цими вихідними у Києві стартуватиме чемпіонат України з Таеквон-До серед юнаків, юніорів і дорослих, в змаганнях візьмуть участь 387 учасників із 16 областей України.

Паралельно, 23-25 березня відбудеться чемпіонат Всеукраїнського Союзу Таеквон-До серед дітей, в якому візьмуть участь 556 учасників, в загальному 943 учасники. Липовець на цьому спортивному форумі представлятимуть 8 спортсменів СК "Торнадо". Побажаймо їм успіхів!

Повернутись