ТОВ ’’Яблуневий дар’’

Є професії, про які ми знаємо багато. З ними пов"язані долі наших батьків, знайомих, друзів. А є такі, про які знаємо здебільшого з книжок, фільмів, телепередач, новин і газет. Саме до таких належить професія технолога з виробництва соків, та й інші, пов"язані з цим виробництвом професії. У сучасному світі щомісяця, якщо не щотижня, потрібно поповнювати свої професійні знання.
З того часу, як почало працювати ТОВ "Яблуневий дар" у нашому місті, додатково для незайнятих людей з"явилось 50 робочих місць, до сьогодні це підприємство виросло і нараховує 140 працівників. В основному це липовчани, але й є працівники, які доїжджають із Зозова, Іллінець. Потужність підприємства зростає. В минулому році, завдяки урожайності фруктів, воно практично працювало круглоріч. Тут виробляють концентровані соки із яблук, ягоди та бузини.Це добра можливість для липовчан поповнити сімейний бюджет, здавши вирощену продукцію, отримати за неї грошову винагороду.
Для розширення уявлень учнів Липовецьких загальноосвітніх шкіл, безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, про роботу працівників підприємства, з цією метою, за ініціативи Центру зайнятості щороку організовуються екскурсії на виробництво. Керівництво завжди йде назустріч в цьому питанні, можливо тому, що має гарні результати праці і є що показати. Продукція цього підприємства затребувана не тільки в Україні, а й в інших державах - Голландії, Німеччині, Америці, .. Аналогічні підприємства працюють у місті Львові, в смт. Дунаївці Хмельницької обл, м. Єдінці та в Польщі. Продукція їх якісна і користується попитом. За підсумками 2019 року Вінницьку філію ТОВ "Яблуневий дар" визнано кращим партнером служби зайнятості. Директор Липовецького центру зайнятості Віталій Руденко відвідав підприємство і в оточенні представників трудового колективу подякував керівнику, Сергію Мочалюку, за багаторічну й плідну співпрацю щодо сприяння та організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, створення нових робочих місць та дієве соціальне партнерство, вручив грамоту і висловив сподівання на подальшу результативну співпрацю.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.