Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Треба працювати: літо час не для відпусток

Керівники району провели нараду, на якій підвели підсумки зробленого та окреслили завдання на наступний місяць. Незважаючи на пору відпусток, треба працювати, використовуючи погожі дні. Особливі темпи роботи зараз у філії "Липовець райавтодор", пов`язані з ремонтом доріг як місцевого, так і державного значення. У сільському господарстві проводяться заходи щодо захисту рослин та збереження урожаю. Середня заробітна плата працівників галузі становить 7798 грн. Увага сільгоспвиробників зосереджена на розчищенні водного плеса ставків, приведення їх в належний стан.

Мережа освітянських та медичних закладів проводить ремонти, працюють над зміцненням матеріальної бази. Пришкільні табори готуються до прийому дітей на оздоровчий період. Липовецька райлікарня розпочала роботу щодо проведення торгів на придбання функціональних ліжок, забезпечення фізкабінетів медичним обладнанням. Райвійськом доповів про весняний призов молоді, який виконано. Окрім того, 13 липовчан уклали контракти на проходження військової служби. Ветмедицина працює над щепленням тварин,  з 1. 04. цього року дозволено планові перевірки щодо дотримання санітарного законодавства. Служба в справах дітей працює над питанням створення прийомних сімей та підготовки дітей до оздоровлення під час літніх канікул. З новими правилами оформлення субсидій ознайомила присутніх начальник управління праці й соціального захисту населення Валентина Бичкова. Начальник сектору НС Володимир Михайленко доповів про проходження в районі  штабних навчань та інспекторської перевірки з цього приводу.

Підсумовуючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко зосередили увагу керівників на дотриманні протипожежних заходів на своїх підприємствах, в установах. Окремо виділили питання благоустрою прилеглих територій, обкошування лісосмуг, придорожних територій. 
 
Повернутись