Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Турбота про ветеранів

У Щасливській територіальній громаді сьогодні відкрили ветеранську Світлицю. Вже чимало літ первинну організацію тут очолює Павлина Петрівна Нагорна. Педагог за освітою і покликанням, вийшовши на заслужений відпочинок, вирішила себе присвятити громадській роботі. І це в неї чудово виходить . Як ніхто інший вона переймається болями і радощами своїх підопічних. 

Повсякденна турбота про людей, щира любов до своєї малої батьківщини, бажання почути та допомогти кожному, хто цього потребує, простота й щирість – ось що вирізняє цю жінку серед багатьох людей, зазначив голова районної ради Юрій Науменко.
Ветерани шанують її, поважають і керівники. Ось і тепер вона потурбувалась про відкриття Світлиці, місця де ветеранська організація могла б збиратись, аби вирішувати свої питання. Допомогли їй в цьому голова територіальної громади Андрій Ткач та голова місцевого господарства Михайло Науменко і ветерани сьогодні відсвяткували новосілля. 
Користуючись нагодою , до слова на засіданні колегії райдержадміністрації попросилася заступник голови районної ветеранської організації Галина Іванівна Хлопченюк, яка в цей день у Світлиці провела засідання Президії ветеранської організації. Вона привітала усіх з прийдешнім святом і вручила нагороди обласної ветеранської організації Андрію Ткачу, Михайлу Науменку, Павлині Петрівні Нагорній, Ользі Дмитрів і Юрію Науменку. З щирою вдячністю Галина Іванівна звернулась до керівників за розуміння, підтримку та допомогу у вирішенні різних питань, в т. ч. і оздоровлення ветеранів.
 
 
Повернутись