Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Туризм в районі - на відповідний рівень!

Школа – це місце, де здійснюється навчально-виховний процес. Тут збагачуються уми та душі підростаючого покоління. Поряд із предметами, у школі є чимало захоплюючих справ у позаурочний час. Тому діти, відповідно до своїх інтересів, намагаються знайти те, що їм до душі. Вже не один рік при колегіумі ім.Василя Липківського працює гурток із туризму, який відвідують діти, які захоплюються цим напрямком роботи. А з того часу, як стартував проект "Розвиток велотуризму в районі" то й поготів! Адже з"явився у місті велопарк, розроблено нові маршрути до визначних місць у районі.

Щорічно Агрономічанська СЗОШ І-ІІІ ст. №1 з радістю зустрічає команди з районів Вінницької області. Цими змаганнями розпочинається цикл туристичного сезону з пішохідного, гірського, велосипедного та водного туризму.

В цьому році відбулися 20-ті, ювілейні змагання, на яких вихованці Дмитра Мікаєляна та Катерини Кушнір гідно представили район, зайнявши 7 місце серед 29 команд-учасниць. Деякі вихованці, як і годиться, підвищили свій кваліфікаційний розряд. Зокрема, Ярослав Бойчук, учень Липовецького колегіуму ім. В. Липківського, отримав І дорослий розряд, Владислав Добровольський – ІІ дорослий розряд, а Лілія Карпина, учениця Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 – ІІІ дорослий розряд.

За рейтингом участі у змаганнях районів у 2015 році, Липовецький район зайняв 4 місце.
Це змагання – лише початок, попереду Обласний та Всеукраїнський етапи.

Хочеться вірити, що розвиток туризму охопить ще більше коло бажаючих і згодом займе відповідний рівень у спортивному житті району.
Бажаємо нашим вихованцям продовжувати розвиватися та досягати нових висот у туризмі.

Хай Вам щастить, шукачі пригод! 

Повернутись