Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У день людей похилого віку

Голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів взяли участь в урочистостях районної ветеранської організації. Із щирими словами вдячності за роботу виступила перед ветеранами голова громадської організації Валентина Левкович. Після її виступу керівники району привітали ветеранів із святом і висловили щиру повагу та глибоку вдячність за високу громадянську свідомість, розуміння і толерантність, важливий внесок у розбудову нашої держави та Липовеччини. Вони ще раз зазначили, що День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше глянути на проблеми літніх людей та засвідчити всенародну повагу до ветеранів війни і праці, наших батьків, старших друзів за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні. Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

За тим відбулось нагородження ветеранів праці, війни за активну життєву позицію та з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана грамотами . На заході була присутня відповідальний секретар Вінницької обласної ради організації ветеранів України Валентина Волоха, яка теж висловила щиру вдячність ветеранам та керівникам окремих закладів району за тісну співпрацю у вирішенні питань соціального захисту цієї категорії липовчан і вручила Подяку головному лікареві Липовецької ЦРЛ Олександру Дмитруку. В цей день отримали подяки і голова ТОВ "Світанок" с. Брицьке Валерій Кравчук, голова ТОВ "Вербівське" Іван Майданюк. За підтримку в організації щоденної роботи ветеранської організації голова ради ветеранів Валентина Левкович теплим словом згадала голів територіальних громад і нагородила їх грамотами.

По зачитанні спільного розпорядження керівником апарату Олександром Скоцьким , керівники району відзначили активних липовчан грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Після завершення урочистої частини учасникам пленуму було запропоновано гарну концертну програму підготовлену учасниками художньої самодіяльності районного будинку культури. На згадку про захід зробили світлини . Згодом всі гуртом поклали квіти до Меморіалу Слави та Пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні й полеглим на Сході України землякам,схиливши у вдячності голови.

Слава Героям!

Повернутись