Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У ДЮСШ розпочинається новий навчальний рік

В ДЮСШ розпочинається новий навчальний рік. Перша половина 2017 року ознаменована різноманітними спортивними заходами та здобутками.

На Чемпіонаті України з рукопашного бою команда ДЮСШ здобула 4 золотих, 2 срібні та 4 бронзових медалі, перед цим посівши перше загальнокомандне місце у Чемпіонаті області (тренер-викладач Андрущак А. О.).

Юні футболісти Липовецької ДЮСШ завершили Чемпіонат обласної дитячо-юнацької ліги з футболу серед команд вищої ліги сезону 2016 – 2017 рр. і юнаки 2000-2001 р. н. посіли 3 місце, 2002 р.н. – 4 місце, 2003 р.н. – 4 місце в підсумковій турнірній таблиці (тренер-викладач Чигур В.М.).

Успішно підтримують спортивні традиції команда з стрільби кульової школи (тренери-викладачі Чигур П.М., Грушко Н.М.). На чемпіонаті області, що відбувся в липні, команда дівчат у вправі ПП-3 виборола друге командне місце, юнаки посіли третє місце, у вправі з пневматичної гвинтівки юнаки та дівчата були третіми.

Команда юнаків та дівчат з баскетболу 2000 р. н. та молодші вибороли срібні нагороди на Чемпіонаті області (тренер-викладач Григорук А.П., Григорук В. М.)

Значно активізувалась спортивно-масова робота в територіальних громадах району. Продовжуються змагання в рамках 10 сільських спортивних ігор територіальних громад Липовецького району. За підсумками 5 видів спорту попереду- Новоприлуцька територіальна громада (інструктор з фізичної культури – Хацьола О.М., сільський голова – Цикало Р.Л.), друга за нею -команда Зозівськоі територіальноі громади (інструктор з фізичної культури – Антошко М.О., сільський голова – Мельничук О.Б.), третє місце тримає Козинецька територіальна громада (інструктор з фізичної культури – Щербанюк О.О., сільський голова – Петрюк В.І.). Традиційно успішно виступають трощанські та скитківські спортсмени (інструктор з фізичної культури – Безпалько І.В., сільський голова – Куземко А.О., інструктор з фізичної культури на громадських засадах – Сажок О.В., сільський голова – Слободянюк О.Г.) Значно поліпшили спортивну роботу в Щасливецькій, Росошанській та Вахнівській територіальних громадах.

Головним досягненням Липовецьких спортсменів стали дві бронзових нагороди нашого земляка Антона Слушного на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх, що відбулися влітку у м. Самсун Туреччина. За вагомий особистий внесок у розвиток Липовеччини та з нагоди відзначення 26 річниці Незалежності України Антону присвоєно Почесну відзнаку «За заслуги перед Липовеччиною».

2 вересня Липовецька команда «Факел» в рамках Чемпіонату України серед аматорських команд сезону 2017-18 рр. приймала команду«Авангард» м. Корюківка з Чернігівської області . У цікавій та безкомпромісній боротьбі перемогла з рахунком 3:2. Це вже третя перемога поспіль, яка дозволяє ділити першу сходинку у нашій групі разом із командою«Вікторія» Сумської області.

Нещодавно відбулося жеребкування 1/16 фіналу кубка України серед аматорських команд сезону 2017-18 рр.. Суперником ФК «Факел» стала команда«ДСО-Поділля» з м. Тернопіль. Перша гра двоматчового протистояння відбудеться 13 вересня у День міста на місцевому стадіоні «Колос» .

Не менш вдало стартувавши у Чемпіонаті Вінницької області з трьох перемог над командами «Інтер-Фенікс», «ЕМС-Поділля» з м. Вінниці, «ФК Орлівка» Теплицького району, із загальним рахунком 11:4 липовчани утримують 1 місце у Чемпіонаті області серед аматорів (вища ліга) сезону 2017-18 рр. Зазначу, що спорт у районі розвивається дякуючи відчутній підтримці районноі ради райдержадміністраціі та окремих меценатів , а є підтримка-буде результат!

Незабаром, 9 вересня о 16-00 відбудеться наступний тур Чемпіонату області з футболу. Команда «Факел» приймає минулорічного фіналіста кубка області команду «Світанок-Агросвіт» с. Шляхова Бершадського району. Запрошуємо усіх небайдужих вболівальників чудової гри на міський стадіон підтримати місцеву команду.

 

Повернутись