Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відбулася хода на честь пам’яті героїв Небесної сотні

Фото Олексій Лебідя.

18 лютого у Києві на Європейській площі  в рамках пам'ятних заходів з приводу річниці розстрілу Майдану відбулася хода на честь пам'яті героїв Небесної сотні. В усіх містах і селах України проходять заходи приурочені тим подіям, бо пам"ять про загиблих за волю, незалежність і справедливість житиме вічно у наших серцях, у книгах, у фільмах, у людській пам"яті. Сьогодні, на честь третьої річниці пам"яті Героїв Небесної Сотні, відбувся мітинг -реквієм на території Меморіалу Слави у Липовці. До цього святого місця прийшли представники трудових колективів, школярі, ветерани Великої Вітчизняної, учасники бойових дій в АТО, громадськість міста. 
Розпочався мітинг літературною композицією "А сотню вже зустріли небеса..." у виконанні читців районного будинку культури . Під хвилюючі слова пісні "Плине кача по Тисині.. " ведуча -Вікторія Терлецька надала слово для промови Ользі Дмитрів, першому заступнику голови райдержадміністрації,  учаснику тих бурхливих подій.

Присутні вшанували пам"ять загиблих Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.
Перед липівчанами виступили заступник голови районної ради Руслан Танасюк та міський голова Микола Грушко. Усі учасники заходу принесли квіти до пам"ятного знаку, щоб ще раз вклонитися полеглим , схилити голови у невимовній скорботі.

За полеглими в боях, за тими, хто не повернувся з Майдану, з поля бою, не дожив до сьогодні, за всіма воїнами, які віддали життя у боротьбі за вільну, незалежну Україну, Настоятель Храму УПЦ Київського патріархату парафії Святого Воскресіння Христового о. Василь відправив панахиду.

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись