У Липовці новий керівник пожежної частини

Сьогодні у приміщенні Липовецької районної ради відбулося представлення липовчанам нового очільника Липовецької державної пожежно-рятувальної частини № 21 Максима Бондарчука.
Начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук розповів керівникам району, організацій та підприємств, усім присутнім у залі про подальші напрями діяльності служби, дав схвальну оцінку роботі попереднього керівника Олександра Мовчана та позитивно охарактеризував наступника Максима Бондарчука.
Усі присутні оплесками привітали новопризначеного керівника, голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів висловили сподівання на плідну співпрацю та побажали новому очільнику пожежної частини успіхів на новій посаді.