Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У Липовці розпочало роботу Бюро правової допомоги

Картинки по запросу феміда

Нарешті у Липовці розпочало роботу Бюро правової допомоги, про яке вже давно всі чули. Два фахівці, яких призначено на посади на конкурсній основі, Аліна Савлук та Руслан Оверчук, надають мешканцям району безкоштовну правову допомогу. Тут можна отримати інформацію з будь-яких правових питань. Фахівці можуть підказати як вирішити проблему правовим способом, надати правову консультацію. 

Малозахищені категорії громадян можуть розраховувати на послуги адвокатів щодо складення процесуальних документів та на представництво інтересів у суді, з іншими особами. До соціально незахищених категорій громадян належать малозабезпечені інваліди, ветерани війни, учасники бойових дій в АТО, члени їх сімей, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування , діти, які опинились в складних життєвих обставинах, постраждалі від збройних конфліктів, особи які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною та інші.

Звертатись можна з питань, що стосуються цивільного, спадкового, земельного , сімейного права та захисту прав дітей.
 
Юридична адреса Бюро правового захисту: м.Липовець, вул. Нєкрасова,4.  Тел. 067-305-35-34
Єдиний телефонний номер системи  безоплатної правової допомоги  0-800-213-103 ( безкоштовний з мобільних та стаціонарних телефонів).
Начальник відділу Козятинського міжрайонного центру - Олена Василюк, тел.04342-2-00-17 ; 2-02-07
Повернутись