Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У Липовці святкували День народження України!

У рамках величного свята, що пройшло в Липовецькому районі з нагоди 25 річниці НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, за ініціативи ГО "VELOLAV" та нашої підтримки, відбувся велопробіг святковим містом.
У заході взяли участь представники молодшого, середнього та старшого покоління липівчан, найменшому учаснику велопробігу щойно виповнилось 3 роки. Нашу профспілку держустанов у велопробігу представляли діти спілчан Ольга Собчук, Юлія та Ярославчик Мельники, Даша Лебідь, Дмитро, Андрій, Василько Радзивіли, Ліза Бойко...По завершенні урочистостей, що відбулись в центрі міста, ведуча оголосила порядок проведення наступних святкових заходів та запросила всіх привітати учасників велопробігу, які вже вишикувались на вул. Шевченка на лінії старту.
Маршрут велосипедистів проліг через вулиці Свято-Покровська, ім.Коцюбинського та Соборності, 40 років Перемоги, схилами і пагорбами мікрорайону Гайсин. Нелегко було наймолодшим учасникам, але впертість та наполегливість допомагали долати труднощі. Велику роль відіграла дружба та взаємовиручка, і коли у маленької Лізи виникли непередбачувані несправності з велосипедиком - то всі зупинились і ремонтували гуртом. Всі у святкових вишиванках, з чудовим настроєм , насолоджуючись краєвидами міста прямували до фінішу.Задля безпеки велосипедистів, їх супроводжували працівники дорожно-патрульної служби.
На фінішну пряму вийшли "без втрат" і перемогу свою святкували у ВЕЛОПАРКУ. 
Не обійшлось без приємних несподіванок - від керівників громадської організації Василя Чигура та Алли Заблоцької діти отримали морозиво й сувеніри : календарики, прапорці, ручки. Яке ж свято без подарунків!?
Солодощами пригостили і маленьких вболівальників, які в цей час відпочивали на ігровому майданчику. Завдяки велоспорту пропагуємо здоровий спосіб життя. У виграші залишаються всі - і дорослі, і діти!

Повернутись