У ЛИПОВЦІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ

З нагоди Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України у Липовецькій районній територіальній громаді відбулись урочисті заходи.
На Майдані Незалежності піднято Державний Прапор України , що майоріє біля районної Дошки звитяги. Право підняти прапор було надано кращим працівникам райвійськомату та районної служби з НС, лейтенантам Ярославу Рачуку та Олександру Будзінському.
Керівники та громадськість вшанували пам"ять полеглих за волю та незалежність України,тих, хто ціною власного життя оберігав і оберігає наше сьогодення і щасливе майбуття, хвилиною мовчання й поклали квіти до Пам"ятного знаку та Меморіалу Слави.

Цього ж дня у районному будинку культури з нагоди державних свят відбулися урочистості із врученням липовчанам нагород та чудовий концерт.
Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Тарас Олексюк та заступник голови районної ради Руслан Танасюк і привітали липовчан . Вони зазначили, що ці свята уособлюють в собі пам’ять про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за державність, а також зобов"язують думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День Незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбутнє України. Минуле, що має вселяти мудрість і Майбутнє, що повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серці народу України серпнева блакить неба і золотистий зерновий лан зливаються барвами української державності у символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Сьогодні, у передювілейний рік з Дня прийняття Незалежності, ми відчуваємо високі вимоги, що спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної історії. На сході України проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі.

Тож , не дивлячись на перешкоди, які створює нам життя у теперішні нелегкі дні, ми маємо спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та здобутки, як того вимагає сумління. Нехай Господь береже всіх нас!
Відповідно до рішеня голови райдержадміністрації та районної ради, на підставі протоколу засідання районної комісії з нагород від 14.08.2020 року, за традицією, керівники вручили Почесну відзнаку "За заслуги перед Липовеччиною"Антоніні Дубограй, лікарю-неврологу КНП " Липовецька центральна районна лікарня", Олександру Козачишину-начальнику Липовецької дільниці СО"Калинівські електромережі", Володимиру Мазуренку-полковнику авіації із с. Свердлівка, Руслану Панасюку-підполковнику медичної служби, заступнику начальника 59 військово-мобільного шпиталю ВМКЦ Центрального регіону ЗСУ, Івану Ревацькому -лейтенанту 59 окремої мотопіхотної бригади, учаснику бойових дій в АТО, Геннадію Терлецькому-начальнику відділу культури, молоді і спорту, Олегу Яцунському - головному редактору районної газети "Липовецькі вісті".
Грамотою обласної ради та облдержадміністрації відзначено сумлінну працю заступника голови РДА Олега Фурманюка.
За сумлінну наполегливу працю, високі професійні якості, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики та з нагоди Дня Незалежності портрети шістнадцяти липовчан занесено на районну Дошку пошани. Нагородами районного рівня відзначено двадцять кращих працівників комунальних підприємств, установ та організацій району. Нагородження супроводжувались виконанням патріотичних пісень наших кращих співаків району.

Найміцнішими стають ті традиції, які народжуються в народі, генеруються народом і передаються з покоління в покоління. Серед наших символів є не лише Прапор, Герб і Гімн, про які написано в Конституції, але й національне гасло «Слава Україні! Героям слава!». Тож нехай серця наші наповнюються гордістю , прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього українського народу. Зі святом усіх вас, липовчани!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.