У ЛИПОВЦІ ВІДКРИЛИ СУЧАСНИЙ ОНОВЛЕНИЙ ОФІС ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Світлина від Валентини Тращук.

4 жовтня в Липовці відбулось урочисте відкриття оновленого відділу обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.
Відкривали центр начальник головного управління Фонду Вінниччини Олена Корчака, керівники району Ольга Дмитрів , Юрій Науменко , соціальні партнери.
Перед святково вбраним приміщенням зібрались керівники підприємств та установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради ветеранів, громадськість. На свято запросили попередніх керівників ПФ у Липовці Якова Мандебуру та Ларису Губій.
З важливою подією у житті липовчан привітала присутніх Олена Сергіївна Корчака. Вона зазначила , що це вже шостий офіс в області, а заплановановано до кінця року відкрити 15. Він буде надавати 33 види послуг населенню району.
«Сьогодні ми зробили ще один крок на шляху впровадження Єдиних стандартів обслуговування клієнтів і презентуємо черговий сервісний центр Пенсійного фонду у Вінницькій області. Якість змін в наданні державних послуг підтвержується статистикою: протягом 9 місяців поточного року в сервісних центрах надано 451 тис. послуг», - зазначила очільник Пенсійного фонду Вінниччини Олена Корчака під час урочистого відкриття центру.
Відділ нового зразка побудований за принципом прозорого офісу та оформлений в єдиному візуальному для всіх сервісних центрів стилі. Тут облаштовано зручну зону очікування, встановлено сучасне технічне обладнання та меблі.
Липовчан привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко, голова ради ветеранів Валентина Левкович та найстарший і найдосвідченіший ветеран району Василь Павлович Новосельський. Ветерани оголосили подяку своїм соціальним партнерам за плідну співпрацю і вручили її й квіти Тамарі Мосіюк. За гарним українським звичаєм липовчани вручили гості на вишитім рушникові надзвичайно запашний коровай із емблемою песійного Фонду. Начальнику Липовецького офісу пенсійного Фонду України Миколі Майданюку Олена Корчак на святі вручила сертифікат відповідності офісу, що відкривається, усім передбаченим стандартам, затверджений керівником ГО "Гармонія" Сюзанною Жуковською. Микола Майданюк висловив щиру вдячність усім, хто своєю діяльністю наближав сьогоднішнє свято. Святковість заходу забезпечили працівники культури.

Після урочистого перерізання стрічки гості ознайомились з роботою модернізованого сервісного центру.
Громадян будуть обслуговувати 3 фахівці, усі робочі місця обладнані сучасною комп’ютерною технікою. Також, у залі встановлено робоче місце для відвідувачів, які володіють основами роботи на комп"ютері, для надання можливості користування запропонованими електронними сервісами.
За словами керівника Фонду області Олени Корчаки, такі нововведення дозволять організувати комфортний процес прийому документів для призначення і перерахунку пенсій,а також забезпечать прозорість та відкритість процедури надання послуг, оперативність її отримання та зручність доступу до інформації.

Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.Світлина від Валентини Тращук.