У Липовецькій Дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся благодійний турнір з універсального бою

Cьогодні у Липовецькій Дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся благодійний турнір з універсального бою та ярмарок "Ми поруч" на підтримку Юрія Мельничука, якому необхідні лікування та реабілітація.
Організаторами заходу виступили спортивний клуб "Оріон" та волонтерська група "Заради майбутнього".
На змагання приїхали спортивні клуби з Погребища, Калинівки, Стрижавки та усі три осередки "Оріону" (Турбів, Вахнівка, Липовець).
Дуже вправно вирішували долю суперників на татамі спортсмени клубу "Козак" з Погребища, у загальнокомандному підсумку вони зайняли почесне третє місце.
Срібними призерами став спортивний клуб У-Вей з Стрижавки, а золоту перемогу вибороли оріонівці.
Однак найбільшим досягненням спортивного заходу та волонтерської роботи усіх, хто до нього долучився, можна вважати суму, яку вдалося зібрати на лікування Юрія Мельничука-- це 39 000 гривень.
Тепер тримаємо кулаки за Юрія!
І бажаємо йому життєвих перемог!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.