Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У Липовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 2 відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників

Світлина від Мій Липовець.

Сьогодні у Липовецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 2 відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків. Справжнє свято влаштували для діток-дошкільнят учні 4-х класів.
Перед батьками виступив директор школи Дмитро Якович Черепашук, який розповів про те, якою сьогодні є нова українська школа. Зазначив, що у початковій школі працює зараз 12 класів, в яких навчається 250 учнів. Організовано роботу 6 груп продовженого дня. Також директор представив вчителів майбутніх першокласників: Ірину Тарахту, Оксану Косенко, Наталію Прокопчук. 
А далі діток, які прийшли на знайомство з школою, розважали фіксики. Разом з ними діти танцювали, співали, розгадували загадки, уквітчували дерево життя, а на завершення свята кожна дитина отримала символічний ключик до знань та пам’ятний подарунок.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись