У НЕДІЛЮ - ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

Незважаючи на всі труднощі, які сьогодні переживає сфера охорони здоров’я у зв"язку із реформуванням, престиж медичного працівника все одно залишається високим. У складний час боротьби за волю і незалежність України, неперередбачуваного двобою із пандемією, чимало українських медиків змушені проявляти не тільки гуманізм, а й стійкість, мужність та патріотизм. Сотні відданих своєму фаху лікарів сьогодні у зоні бойових дій рятують поранених військових, надають допомогу місцевим мешканцям. Героїчно виконують клятву Гіппократа наші медики, ризикуючи власним життям, рятують липовчан від пандемії та інших хвороб.

Дякуємо вам – людям, які щодня рятують життя, і словом, і ділом повертають надію та вселяють віру у краще . Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі слугують липовчанам, хай невичерпною буде чиста криниця ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на нелегку долю. Бережіть себе! Нехай праця на благо людей приносить задоволення і радість.
Миру, добра вам і вашим родинам!
голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
голова Липовецької райдержадмінстрації Тарас Олексюк