Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У НЕДІЛЮ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ


З цієї нагоди в районному будинку культури відбулись урочистості. Плеяда вчителів усього району завітала на свято, яке відкрив Володимир Губрій проникливим виконанням пісні "З Днем учителя". Під задушевну мелодію, гарні слова кожен присутній у залі згадав свого першого учителя з яким долав труднощі і опановував мистецтво правопису, лічби, співу, спілкування...
Начальник відділу освіти Інна Косач щиро привітала своїх колег з наступаючим святом і дякувала долі, що працює з такими творчими, мудрими і вельмишановними людьми. Виявилось, що освітяни відзначають сьогодні ще одну, не менш важливу дату,100 - річчя профспілкового руху в освіті. Мабуть, тому на свято запросили ветеранів освітянської ниви, колишніх громадських діячів-профспілкових лідерів Володимира Мар"яновича Параскевича, Степана Назаровича Дибського, Тетяну Яківну Хлоп"юк, Євгена Федоровича Ковальчука, Віктора Івановича Чернюка. Голова ради профспілки освіти Володимир Кучер щиро привітав спілчан із професійним святом та профспілковим ювілеєм. 
Зі словами глибокої вдячності до освітян звернувся голова районної ради Юрій Науменко, який привітавши усіх , низько вклонився освітянам за підтримку , готовність допомогти у необхідний момент, за такі дороговартісні і притаманні вчителям почуття як співпереживання, чуйність, почуття обов"язку! Він зосередив свою увагу на вчорашніх надзвичайних подіях , що стались у сусідньому районі. Відзначив кожного, кожен колектив, що приймав приголомшених бідою людей і забезпечував їм все необхідне. Далі голова звернувся до ветеранів освіти , подякував їм за активну життєву позицію, моральну підтримку та допомогу. Усім побажав миру й злагоди в колективах, доброго здоров"я та життєвих гараздів. 
- Вас люблять, цінують і шанують, дорогі сіячі мудрого, доброго, вічного! Хай Вам щастить у житті та нелегкій праці!
Від імені районної державної адміністрації привітав своїх колег керівник апарату Олександр Скоцький. По зачитанні спільного розпорядження голови районної ради та райдержадміністрації, за високу професійну майстерність, вагомий внесок у виховання підростаючого покоління кращим педагогам та трудовим колективам вручено Почесні грамоти з грошовим винагородами.
Освітян привітали і голови найбільших у районі територіальних громад Василь Завальнюк та Володимир Сличук. Нагород сьогодні було ще багато -від Департаменту науки та освіти, Ради профспілок області, селищної та сільських рад - як і має бути на святі! Чудовий настрій присутнім у залі підтримували творчі колективи будинку культури неперевершеним виконанням пісень та танців.

Повернутись