Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У правоохоронних органах

Сьогодні до правоохоронців району на відкриття Турбівської поліцейської станції завітав начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, генерал - майор, Юрій Педос. У смт. Турбів спільно із начальником Липовецького ВП ГУНП у Вінницькій області Павлом Дармограєм, Турбівським селищним головою Василем Завальнюком було відкрито  поліцейську станцію. Далі генерал-майор зустрівся із районним керівництвом - головою райради Юрієм Науменком та заступником голови райдержадміністрації Олегом Фурманюком, обговорили подальший план дій. У актовій залі керівники зустрілись із особовим складом Липовецького відділу поліції.

Розпочав зустріч із липовчанами генерал-майор зазначивши, що помітив підтримку правоохоронних органів району в особі голови районної ради, райдержадміністрації, депутатського корпусу. Зокрема, подякував за матеріальне забезпечення реалізації районної програми  " Єдина комплексна правоохоронна програма Липовецького району", що розрахована на 2015-2018 роки   і висловив впевненість на  подальшу співпрацю. Перед правоохоронцями виступив голова районної ради Юрій Науменко. 
Він зауважив, що днією з основних ознак демократичної, соціально-правової держави є наявність у ній повноцінного місцевого самоврядування. Ми ставимо перед собою чітке завдання щодо забезпечення прозорості і відкритості своєї роботи,  відповідальності та звітності перед громадою. Голова зазначив наскільки це важка та відповідальна справа – бути поліцейським, служити суспільству шляхом забезпечення протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, стояти на захисті життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, надання допомоги тому, хто її потребує.
Нещодавно в рамках районної програми з понадпланових надходжень було виділено кошти на придбання літньої та зимової форм для дільничних інспекторів районного відділення поліції , на паливно-мастильні матеріали. Вже в цьому році рішенням останньої , 22 сесії районної ради 7 скликання , виділено кошти в сумі 400 тис. грн. на придбання автомобіля для потреб Турбівської станції поліції.
 
Юрій Науменко  побажав правоохоронцям міцного здоров’я і невичерпної енергії та щоб їх професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою кожного мешканця району. У виступі заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка прозвучала подяка правоохоронцям за співпрацю.
По завершенні зустрічі,  начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос провів особистий прийом громадян Липовецького району.
Повернутись