Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У районному будинку культури запалили профспілкову ялинку

Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.

Сьогодні у районному будинку культури запалили профспілкову ялинку. Діток привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. Побажали усім миру, добра, успіхів у навчанні та здійснення мрій. 
Посеред святкової зали на гостей споглядала красуня-ялинка.Чимало діток вона зібрала в своєму колі. Ковбої, грибочки, лисички, зайчики і вовки, ведмідь із Машею, казкові феї, принци, не дивлячись на свою "важливість", танцювали навколо ялинки, читали вірші, веселились . За зовсім короткий час подружились із Бабою Ягою і запросили на свято Діда Мороза із Снігуронькою.
Разом із Снігуронькою запалили вогники на красуні, відповіли на вікторину і покликали до зали Машу і Ведмедя.
Завдячуючи працівникам культури, свято для дітей пройшло цікаво та весело, з різними казковими пригодами і надовго запам"ятається дітям, адже не кожному з вас Баба Яга давала на мітлі політати?! А ще вона провела ряд прецікавих конкурсів, а Дід Мороз роздавав усім цукерки. На завершення свята діти отримали новорічні призи і зробили світлини на згадку.

Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.Фото Липовецька районна профспілкова організація працівників державних установ.

Повернутись