Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У селі Вікентіївка відкрили ФАП

У маленькому селі Вікентіївка (167 чол.), що входить до Нападівської територіальної громади, яку очолює колишній учасник АТО Василь Щербанюк, відновлено роботу сільського ФАПу. 
Колись мешканці села звернулись до районної влади з проханням допомогти їм в цьому і  звернення їх розглянули, згодом задовільнили.  
За власні кошти та кошти районного бюджету, при підтримці місцевого господарства вдалось зробити гарний капітальний ремонт напівзруйнованого приміщення: добудували веранду, залили долівку, обшили кабінети, замінили на енергозберігаючі вікна й двері, благоустроїли територію і медична установа запрацювала. Тепер стареньким людям за першою допомогою не потрібно звертатись до районної поліклініки, а просто треба прийти на сільський ФАП, тут їх чекають кваліфікований медичний працівник, земляк, фельдшер Леонід Андрейко та молодша медична сестра Неля Плахотнюк. 
Відкриття ФАПу провели в урочистій обстановці на сході села. Запросили на захід гостей з району Юрія Науменка, голову районної ради, Ольгу Дмитрів, першого заступника голови райдержадміністрації, Олега Фурманюка, заступника голови РДА, Василя Бондара, головного лікаря КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги". Після звіту голови на зборах виступили всі бажаючі. Згодом сільський голова Василь Щербанюк подякував сельчанам за підтримку у благоустрої території села і з головою підприємства "Нападівське" Сергієм Петренком вручили активістам грамоти та грошові винагороди. Привітали сельчан із приємною подією  голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів. Ось так оживають маленькі "неперспективні", всіма забуті села. Виявляється не так багато для цього треба - головне, щоб господарі ставили спільні інтереси вище свої 
власних.

Повернутись