Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У школах Липовецького району діють Шкільні служби порозуміння

Новий проект з впровадження медіації у школах України, зокрема і в Липовецькому районі, почався в серпні 2017 року. В ньому беруть участь учні і педагоги чотирьох шкіл:  Липовецької ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2, Липовецького колегіуму імені В.Липківського, Турбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Новоприлуцької та Староприлуцької ЗОШ. Проектом передбачено підтримка роботи Шкільних служб порозуміння, які допомагають дітям вирішити конфлікти ненасильницьким шляхом, використовуючи методи медіації.

26-28 вересня 2017 року представники Липовецького району взяли участь в навчальному тренінгу з підготовки тренерів з медіації для Шкільних служб порозуміння у Вінниці. Незабаром у районі буде проведено кущовий тренінг для нових медіаторів , що дозволить поширити методи медіації у нові школи.

Проектом передбачено розповсюдження інформаційних матеріалів про Шкільні служби порозуміння, проведення презентацій у нових школах, зустрічей та постійної інформаційно-профілактичної роботи серед учнів. Основна увага приділятиметься проведенню медіацій, під час яких підготовлені діти-медіатори допомагатимуть одноліткам вирішити конфліктні ситуації.

Проект «Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку» впроваджує  у Липовецькому районі Вінницької області ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з членами Мережі правового розвитку – ГО «Подільський центр прав людини  за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Повернутись