Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У школах Липовецького району сьогодні відсвяткували День знань

Традиційні бантики-віночки, букетики, вірші першокласників і перший дзвінок – все створює атмосферу свята. Нова українська школа зберігає кращі традиції, але змінює підхід до учня на сучасніший, демократичніший.

На подвір’ї Липовецької загальноосвітньої школи №2 загальношкільна святкова лінійка, вишикувалися усі класи школи, але найбільш помітно першокласників – їх цього року 68. 
Вчительки 3-х перших класів: Лариса Слушна, Галина Гребенюк, Олеся Кабалик стануть на наступні чотири роки для своїх учнів шкільними класними «мамами» .

На святкову гостину до школи завітали народний депутат України Руслан Демчак і перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Депутат запевнив усіх присутніх, що сьогодні Липовецька школа №2 має достатню матеріально-технічну базу і нічим не поступається школам області чи столиці. Свої попередні обіцянки депутат виконав і школа має оновлені приміщення, меблі, сучасні шкільні вбиральні. На часі, за словами Руслана Демчака, оновлення спортивного майданчика.

Ольга Дмитрів зауважила, що випускники Липовецької ЗОШ№ 2 ніколи не боялися брати на себе відповідальність і завжди наполегливо йдуть до мети, і побажала майбутнім випускникам бути господарями свого життя і володіти такими позитивними якостями. Гості вручили учням школи грамоти за успіхи у навчанні та подарунки.
– Українці – мирні люди, але ми повинні вміти оборонятися і захищати свою батьківщину, -- сказала перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, даруючи школі набір зброї для уроків стрільби.
Директор школи Дмитро Якович Черепашук побажав учням і вчителям натхнення і плідного навчального року.

Повернутись