У Вахнівській територіальній громаді відкрито меморіальну дошку

У Вахнівській територіальній громаді відкрито меморіальну дошку колишньому головному лікареві Вахнівської дільничної лікарні Сергію Семеновичу Мустяці. Ініціатором цього став колишній вахнівчанин, директор філії "Липовецьрайавтодор" Петро Денисович Кицюк. Спільно із сільським головою Ганною Нагорною вони втілили свій задум. Напередодні професійного свята медичних працівників біля амбулаторії сімейної медицини зібрались вахнівчани, аби добрим словом згадати свого рятівника. На захід приїхала його рідна сестра Раїса Семенівна із донькою, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, депутат районної ради Юрій Задворний, головні лікарі Василь Бондар, Олександр Дмитрук та найголовніше те, що на ньому був присутній син лікаря Станіслав. Він уважно слухав виступи керівників і ловив у кожному слові лише добрі спогади про батька, з часом вони стануть тим зерном, яке проросте у його сердечку добрими справами. Його батько завжди буде для нього прикладом до наслідування.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.