Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

У Зозівській школі тепер завжди тепло

Сьогодні голова Липовецької районної ради Юрій Науменко та заступник голови районної ради Руслан Танасюк відвідали Зозівську загальноосвітню школу, де ознайомилися, в яких умовах працює педагогічно-учнівський колектив.


Школа зустріла тепло: і у прямому, і в переносному сенсах. Тепло зараз у всіх класах, спортзалі, кабінетах, дітки мають змогу перевзуватися у змінне взуття, легко одягнені, на вікнах тішать око зеленню кімнатні рослини. Завдяки заміні котлів та системи опалення вдалося налагодити роботу котельні так, що учні можуть працювати в затишних і комфортних умовах.


Директор школи Ольга Побережець з вдячністю розповідає про надану допомогу від районної влади. У 2018 році на капітальний ремонт котельні Зозівської школи та технічний нагляд за капремонтом було спрямовано понад 880 тисяч гривень, закуплено дрова на понад 260 тисяч гривень, палети на 99 тисяч гривень, вугілля на 68 тисяч гривень. 


«Щоб у нашій школі було тепло, дбали усі, -- зазначає Ольга Володимирівна, -- звісно, найперше значну допомогу ми отримали від керівників району і відділу освіти райдержадміністрації. Не залишилися осторонь наших проблем депутати і батьки, завдяки спільним зусиллям цього року зроблено повну реконструкцію системи опалення та маємо дрова на весь опалювальний сезон».


Нині школу відвідує 179 дітей, 46 з них доїжджають з ближніх сіл, і як добре, коли діти приїжджають у теплі затишні класи, мають змогу навчатися у теплих приміщеннях.

Повернутись