Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Участь колективів Липовецького районного будинку культури у ХХХ Міжнародній агропромисловій виставці ’’Агро – 2018’’ у м. Київ

З  06 по 09 червня в місті Києві проходить ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2018», метою проведення якої є вихід української продукції на світові ринки, подальший розвиток системи аграрної галузі, міжнародне співробітництво у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, пропаганда наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

6 червня, відбулося урочисте відкриття виставки за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

У рамках «Агро-2018» свій інвестиційний і виробничий потенціал представили всі області країни та найбільші українські та міжнародні виробники. Серед них свої можливості презентувала Вінницька область представивши продукцію харчової і переробної промисловості, широкий вибір техніки, сушарок.

Для створення святкової атмосфери з концертною програмою представляти Вінничину був запрошений  народний аматорський інструментальний ансамбль «Народні музики» (керівник Олег ДУБОВИК) та народний аматорський жіночий ансамбль «Лебедонька» (керівник Оксана ЦИВЛЮК)Липовецького районного будинку культури. Своїми веселими піснями і грою колектив гідно  представив Вінницьку область, а бурхливі оплески і гарний настрій відвідувачів виставки є підтвердженням того, що культура Липовеччини процвітає.

Повернутись