Участь у онлайн-семінарі

Головний спеціаліст загального відділу апарату районної ради Олексій Лебідь взяв участь у онлайн-семінарі, організованому ВОАОМС. Навчання розпочалось 30.04.2020 р. о 11.00 годині Відповідно до Плану занять першим розглянуто питання щодо фінансового контролю, найбільш поширених помилках під час заповнення декларацій за 2019 рік. Перевірка на своєчасність подання декларацій. Відповідальність. Також було зосереджено увагу на Порядку розгляду повідомлень про можливе вчинення корупційного правопорушення, правопорушення пов’язаного з корупцією та невиконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в інший спосіб. На завершення навчання приділено час питанню Організація проведення спеціальної перевірки відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції» та перевірки відповідно до вимог Закону України «Про очищення влади» .