Участь в онлайн-семінарі

Світлина від Мій Липовець.Начальник відділу юридичної,кадрової роботи та питань комунальної власності апарату районної ради Алла Коцюбняк взяла участь в онлайн-семінарі, проведеному Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.
З вітальним словом до учасників звернувся
Олійник Анатолій Дмитрович- голова Вінницької обласної Ради

З порядком денним семінару ознайомив Вікалюк Віктор Васильович – керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

Чепель Ольга Дмитрівна – кандидат юридичних наук, доцент кафедри європейського права Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, адвокат.

Учасники семінару мали можливість отримати відповіді на запитання.