Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочисте відкриття групи інклюзивного навчання у Вахнівському дошкільному навчальному закладі «Веселка»

З метою реалізації Концепції розвитку інклюзивного навчання та за результатами моніторингу щодо прогнозування кількості дітей, що потребують інклюзивного навчання, 21 вересня, у Вахнівському дошкільному навчальному закладі «Веселка», відбулося урочисте відкриття групи інклюзивного навчання.

У відкритті інклюзованої групи взяли участь заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, начальник відділу освіти Інна Косач, головний економіст відділу освіти Ольга Шикор та завідувач психолого-медико-педагогічної консультації Тетяна Оцабера.

Начальник відділу освіти Інна Косач привітала усіх присутніх з хорошими починаннями, подякувала працівникам дошкільного закладу і батькам, які доклали максимум зусиль, щоб перша група інклюзивного навчання розпочала функціонування у Липовецькому районі.

Під час свого виступу заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк відмітив, що ця подія має велике значення для району і забезпечує право на здобуття освіти дітьми з особливими освітнім  потребами.

Заступник голови районної ради Руслан Танасюк зазначив, що відкриття груп та класів  інклюзивного навчання у навчальних закладах району допоможуть соціальній адаптації дітей із психофізичними порушеннями.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/5554-urochyste-vidkryttia-hrupy-inkliuzyvnoho-navchannia-u-vakhnivskomu-doshkilnomu-navchalnomu-zakladi-veselka

Повернутись