Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочистості з нагоди професійного свята Дня медичного працівника

У цю неділю -- День медичного працівника!

Голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів зустрілися з медичними працівниками району на урочистостях, що вібулися з нагоди професійного свята Дня медичного працівника. Керівники у своїх виступах відзначили вагомий внесок медичних працівників у охорону здоров`я липовчан, реалізацію районної Програми "Майбутнє Липовеччини - в збереженні здоров’я громадян". Голова районної ради зазначив, що приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі – віддані своїй професії, для них робота – це і покликання, і вічний неспокій, і щоденна копітка праця. Саме зараз, у важкий для всіх нас час, працівники охорони здоров`я особливо відчувають свою необхідність та значимість, пишаються професією, що обрали, успіхами та досягненнями в роботі. Без вагань пішли допомагати в зону АТО нашим захисникам кращі медичні працівники району Сергій Гульман, Віктор Степанко, Святослав Пиндер та інші.


Керівники висловили щиру вдячність усім працівникам галузі за сумлінне виконання професійних обов’язків,  за врятовані життя липовчан, повернене їм здоров`я.
- Сподіваємось, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю липовчан. Ольга Дмитрів зазначила, що здоров`я суспільства залежить від професійної порядності та душевної чистоти учнів Гіппократа і побажала, щоб професійності та відданості справі відповідала і заробітна плата медичних працівників, і щоб у приватному житті їх супроводжував успіх, родинна злагода та добро.
За спільним розпорядженням голів районної ради та райдержадміністрації, що зачитав Олександр Скоцький, кращих представників галузі за багаторічну сумлінну працю, активну громадянську позицію відзначено грамотами районної ради й райдержадміністрації та грошовими винагородами.
Своїх колег щиро привітали з наступаючим святом головний лікар центральної районної лікарні Олександр Дмитрук, головний лікар КЗ "ЦПМСД" Василь Бондар, головний лікар міжрайонного Центру екстреної допомоги Сергій Гульман, головний лікар обласної фізіотерапевтичної лікарні відновного лікування Людмила Стецюк.
Олександр Дмитрук з особливим хвилюванням поздоровив окремо всіх головних лікарів та колективи, які вони очолюють із святом, адже всі вони у свій час працювали у великому дружному колективі районної лікарні. І, як зазначила у виступі головний лікар фізлікарні Людмила Стецюк, всі залишились однією дружною сім`єю. 
За високу професійність, вірність трудовому обов'язку керівники вручили грамоти та подяки своїм кращим працівникам. Не забули запросити на свято ветеранів медичної справи, завдяки цьому воно дійсно стало сімейним і по-особливому зворушливим. У залі були присутні лікарі з великим стажем роботи і значним багажем досвіду: Василь Іванович Заблоцький, Анатолій Миколайович Гнатовський, Віталій Адольфович Бандровський, Галина Іванівна Клименко, Валентина Петрівна Турбовець, Микола Іванович Сушко та багато інших, про кого з теплом і великою повагою у виступі говорив головний лікар. Ветерани - це гордість, досвід, це жива історія.

 Квітами привітав Олександр Дмитрук і нещодавню переможицю 1 туру обласного конкурсу медичних сестер "Краща за фахом" медичну сестру хірургічного відділення Тетяну Голяновську, побажавши їй впевненості й успіху у досягненні мети. Відзначив головний лікар сумлінну працю учасника бойових дій в АТО Сергія Кравчука та привітав із святом.
Надзвичайно захоплюючою концертною програмою порадували медичних працівників творчі колективи районного будинку культури, подарувавши незабутні враження від майстерного виконання українських пісень. Родзинкою програми став виступ фольклорного колективу "Гонорові молодички " із с. Зозівка. Іскрометний, дотепний гумор , що прозвучав у виконанні колеги, фельдшера Зозівківського ФАП Наталії Коштур, підняв настрій усім глядачам у святковій залі .

Хай же нашим рятівникам в житті зустрічаються лише добро, радість, віра та любов, а добрими супутниками стануть щастя та людська повага ,  довіра та вдячність, про це співала на святі чарівна Юлія Кушнір. 

Повернутись