Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

У залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування  в яких взяли участь депутати районної ради, посадові особи та працівники органів місцевого самоврядування. З доповіддю про основні напрямки діяльності рад щодо реалізації стратегій розвитку на підвідомчих територіях, успіхи та невдачі у досягненні мети  виступив голова районної ради Юрій Науменко. Він зазначив, що місцеве самоврядування сьогодні-найближча до людей  владна самоорганізація . Реалії життя ставлять перед нами завдання спільними зусиллями збудувати Українську державу європейського зразка. Побажавши всім добра, успіхів, миру та злагоди, а колегам поваги, підтримки та довіри громадян, він ще раз наголосив, що працівники органів самоврядування, депутати усіх рівнів влади повинні докласти максимум зусиль до того  аби громади були заможними, самодостатніми, а кожен пересічний мешканець мав достаток, соціальний захист.
Привітала зі святом колег Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації і зазначила, що протягом останніх років намітилась дружня ділова співпраця між  державною виконавчою владою та органами місцевого самоврядування, завдяки якій спільно вирішуються в громадах питання реалізації плану соціально-економічного розвитку району в цілому. 
Керівники вручили кращим працівникам органів самоврядування грамоти та грошові винагороди.
Із Подяками для працівників органів місцевого самоврядування  на свято завітали начальник Липовецького відділення поліції Павло Дармограй та військовий комісар Віктор Чуба. Вони відзначили таким чином кращих у роботі із своїх напрямків діяльності та подякували посадовим особам за розуміння й підтримку.
В урочистостях взяла участь голова Вінницької обласної профспілкової організації працівників держустанов Любов Ковальчук. У своєму виступі вона  ознайомила спілчан із діяльністю профспілки щодо захисту прав  та боротьби за гідний рівень їх життя, шляхом укладення тристоронньої угоди, проведення мирних акцій, соціального діалогу із владою.
За сумлінну багаторічну роботу в органах самоврядування, активний розвиток соціального партнерства, співпрацю з профспілкою щодо єдності профспілкових рядів, за доручення Президії обкому, Любов Ковальчук нагородила Грамотою обласного комітету профспілки голову районної ради Юрія Науменка.  За активну участь у профспілковому русі, з нагоди свята, отримали  профспілкові нагороди Нападівський сільський голова Василь Щербанюк та секретар Щасливської сільради Алла Козаченко. Привітала колег по роботі і голова районної профорганізації Валентина Тращук і вручила Грамоти та грошові винагороди профспілковим активістам.
Перед колегами виступив Щасливський сільський голова Андрій Ткач.
На завершення заходу голова районної ради та перший заступник голови райдержадміністрації відзначили команди-переможці у 1 Спартакіаді органів місцевого самоврядування , що  відбулась напередодні свята у районі. Спортивні кубки та дипломи отримали : за  зайняте 3 командне місце Староприлуцька сільрада ( голова-Віктор Любченко), за 2 місце Вахнівська сільрада ( голова-Ганна Нагорна).  Перше місце у спартакіаді зайняла  команда районної ради, яка за підрахунками одержала найбільшу кількість очок. Кубок і диплом вручено голові ради Юрію Науменку. Надзвичайно гарною концертною програмою привітали та відзначили художні колективи районного будинку культури працівників органів місцевого самоврядування за що голова ради висловив щиру вдячність та подарував усім учасникам квіти. 

 

Повернутись