Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Сьогодні у залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти, який офіційно відзначається у першу неділю жовтня.

З вітальними словами перед педагогами району виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.

Заповнений зал у повній тиші слухав щирі слова привітальної промови начальника відділу освіти Інни Косач.
Голова профспілки працівників науки і освіти Володимир Кучер подякував учителям за непрості їхні будні та запевнив у подальшій співпраці.

Керівники району вручили учителям грамоти та квіти, чимало нагород обласного рівня.
За високі досягнення у педагогічній галузі було відзначено значну когорту педагогів та вручено начальником відділу освіти Інною Косач та головою профспілки освітян Володимиром Кучером грамоти, подяки, дипломи, квіти та матеріальні заохочення.
Завершилися урочистості чудовим концертом.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.