Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

Зі святом вас, працівники сільського господарства!

На урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства, що відбулись у районному будинку культури, зі змістовною доповіддю щодо успіхів аграріїв у сільськогосподарському виробництві виступив начальник управління агропромислового розвитку Володимир Дужий. Хліборобів району привітали керівники району перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. У своїх виступах вони зазначили, що працю хлібороба, тваринника цінують у кожній родині і на рівні всієї держави.


Завдяки Вашій роботі розвивається економіка нашої країни.
Вітаємо з професійним святом всіх, хто має відношення до сільського господарства України. Багатство одних країн у нафті і газі, а інших — у сільськогосподарській продукції. Ви — творці нашого багатства, нехай удача посміхається вам завжди і у всьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі. У цей день хочеться побажати усім нам мирного життя та добрих врожаїв, щастя в сім’ї і успіхів у роботі.
Привітав своїх колег по професії із святом фермер Володимир Лановенко.


З борошна нового врожаю керівникам вручили рум"яні короваї.
Відповідно до спільного розпорядження керівники вручили грошові винагороди та почесні грамоти з нагоди професійного свята передовикам сільськогосподарського виробництва, подяки з Естонії - працівникам культури. Грамотою обласної ради та облдержадміністрації відзначено сумлінну працю начальника управління Володимира Дужого. Творчі колективи районного будинку культури з нагоди свята підготували чудовий концерт.

Повернутись