Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, УКРАЇНЦІ!
Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята- День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.
Сьогодні з нагоди цієї дати відбулись урочистості на центральній площі міста, біля Дошки звитяги.Тут зібрались представники колективів державних установ, підприємств, учасники бойових дій в АТО, делегації від територіальних громад району, молодь та громадськість. Право підняти прапор України надали срібному чемпіону Дефлімпійських ігор в м. Самсун Антону Слушному, заступнику голови районної спілки учасників АТО Олександру Могиленець та діткам учасників АТО Насті Грушко, Стасу Полупанову, Едуарду Мазуру. Пролунав Гімн і над Липовцем гордо замайорів жовто-блакитний прапор України. Представники трудових колективів, ветерани та керівники поклали квіти до Меморіалу Слави та пам"ятного знака загиблим героям АТО.
Далі дійство перемістилось на майдан, що перед районним будинком культури - тут самодіяльні колективи територіальних громад розмістили виставку запашних хлібів та короваїв, дідухів , вишивки. У залі будинку культури урочиста частина заходу продовжилась. Після вітальних промов першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка з нагоди свята, за спільним розпорядженням керівників району, було відзначено грамотами та грошовими винагородами кращі сільгосппідприємства, передовиків виробництва, громадських діячів, ветеранів, лікарів, учителів, учасників бойових дій, спортвну молодь . Відповідно до рішення районної комісії з нагородження, Почесною відзнакою "За заслуги перед Липовеччиною" нагороджено Чемпіона ХХ111 Дефлімпійських ігор, нашого земляка Антона Слушного. Почесними грамотами та грошовими винагородами за високі досягнення у спорті відзначено також наших юних чемпіонів України "оріонівців" та їх тренера Василя Авраменка. 
З вітальним словом виступив міський голова Микола Грушко та голова спілки побратимів Віктор Добровольський. Голова вручив грамоти та грошові винагороди учасникам бойових дій в АТО, окремим футболістам команди "Факел", представникам інтелігенції. 
По завершенні урочистостей відбулась чудова літературно-музична композиція, яка залишила неповторні враження у глядачів. Перед липовчанами , гостями міста виступили найкращі творчі колективи району та показали бойові мистецтва учасники СК "ОРІОН". 
Голова профспілки працівників культури ВІкторія Терлецька оголосила переможців конкурсів на кращий хліб і коровай, дідух, вишивку та вручила їм грамоти відділу культури й туризму. За старим звичаєм, усіх учасників дійства дівчатка зразкового танцювального колективу "Зернятко" частували запашним короваєм.
Завершився день Велопробігом у вишиванках, зініційованим ГО "VELO LOVE" у якому, по традиції, взяли участь як діти, так і дорослі.

Повернутись