Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України

Сьогодні відбулись урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України . Представники трудових колективів, ветеранських організацій,громадськості , батьки загиблих у зоні АТО липівчан поклали квіти до Меморіалу Слави та пам"ятного знака загиблим в АТО захисникам, схилили голови перед пам"яттю тих, хто не вагаючись поклав життя на вівтар свободи і незалежності.

Захід, приурочений Дню Збройних Сил України продовжився в районному будинку культури. Розпочав урочисту частину Віктор Чуба, військовий комісар Липовецького райвійськомату. Хвилиною мовчання вшанували пам"ять полеглих в боях за Україну військовослужбовців. 

Присутніх привітали зі святом заступник голови районної ради Руслан Танасюк та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, голова міської ради Микола Грушко. Вони подякували нашим захисникам за мужність і героїзм проявлені при виконанні військового обов"язу та їх батькам за належне виховання дітей. За спільним розпорядженням голови райдержадміністрації та голови районної ради, що зачитав керівник апарату Олександр Скоцький, керівники вручили учасникам АТО Почесні грамоти та грошові нагороди.

Привітав наших земляків  військовий комісар Віктор Чуба і вручив  нагороду  Андрію Першину з с. Попівка " Захиснику Вітчизни" та медалі Генерального штабу України "Учасник АТО" учасникам бойових дій в АТО.

Відповідно до написаного наказу , він привітав своїх працівників військовослужбовців військогового комісаріату зі святом. Від громадської організації "Спілка учасників АТО " перед липівчанами виступив її керівник, безпосередній учасник бойових дій на сході України. Хвилюючими та проникливими були його слова про події на сході України. Словами "Слава Героям!" він завершив промову.

Глядачів привітали зі святом художні колективи районного будинку культури та учасники художньої самодіяльності чудовою концертною програмою.

Повернутись