Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Успіх нашого земляка

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк привітав спортсменів-вінничан Антона Слушного та Аліма Брижака із зайняттям почесних призових місць на XXIII Дефлімпійських іграх, які відбулись у м. Самсун у Туреччині.

Вітаючи спортсменів, Олександр Крученюк зазначив: «Сьогоднішні результати є результатом щоденної важкої, кропіткої роботи і прагнення до перемоги. Це є велика перемога не лише у спорті. Адже гімн України пролунав перед 109 країнами світу. Завдяки їх здобуткам світ знову почув про українців, як про сильну націю, яка прагне до перемоги і вміє перемагати. Тому хочу побажати вам нових досягнень і на майбутнє  - гарних і достойних послідовників у вашому виді спорту. Звісно, такі почесні нагороди були б неможливими без особистого прагнення досягти успіху, але ще більшу роль відіграє тренер. Тому хочу подякувати тренеру Миколі Костенку за те, що вкладає душу у спортсменів і докладає максимум зусиль для досягнення таких гарних результатів».

Від імені голови обласної державної адміністрації Валерія Коровія Олександр Крученюк вручив спортсменам і тренеру сертифікати на отримання грошових винагород. Антону Слушному вручено сертифікат на суму 30 тис. грн. та Аліму Брижаку сертифікат на суму 20 тис. грн.

Зауважимо, що цьогоріч дані змагання проходили з 18 по 30 липня. Участь у даних змаганнях взяли майже 5 тисяч спортсменів з порушенням слуху зі 109 країн світу, які змагались у 21 виді спорту.

Національну дефлімпійську збірну України представляли 289 спортсменів з 21-го регіону нашої країни. Зокрема, 2 спортсменів -  з Вінниччині.

На цьому престижному всесвітньому спортивному заході вітчизняні спортсмени-дефлімпійці здобули 98 нагород, з яких 21 -  золота, 41 -  срібна та 36  - бронзових. Це є найяскравішою перемогою Української збірної за загальною кількістю нагород за всю історію проведення Дефлімпійських ігор. За підсумками Україна посіла 2 загальнокомандне місце.

Вагомий вклад у цю перемогу зробили і вінницькі спортсмени-дзюдоїсти. Так, Антон Слушний здобув бронзову нагороду в особистому заліку та бронзову нагороду в командному заліку в категорії більше 100 кг. Також бронзову нагороду в командному заліку здобув і Алім Брижак в категорії 60 кг.

Надзвичайно гордий здобутками своїх вихованців і тренер Микола Костенко, з яким наші спортсмени досягали успіхів на Чемпіонаті світу, на XXII Дефлімпійських іграх та на Чемпіонаті Європи.

Розповідаючи свої враження від участі у змаганнях, Антон Слушний зазначив: «Це вже другі подібні змагання, у яких доводиться брати участь. Звісно, перший раз був важким, але цього року вже було набагато легше. Не було тих хвилювань, що минулого разу. Я відчував себе досить впевнено. І йшов тільки вперед. Потрібно працювати постійно і головою і тілом».

Поділився своїми враженнями і Алім Брижак: «Було досить важко, адже нещодавно була перенесена травма. Труднощі також були через малу кількість часу для відпочинку між боями, що значно ускладнювало участь у змаганнях. Але вдалось здобути перемогу, і це найголовніший результат».

 

Повернутись