Увага конкурс!!!

Оголошується онлайн- конкурс  приурочений до Дня батька

«Мій люблячий, дбайливий тато».

З нагоди святкування в Україні Дня батька, Комунальний заклад "Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради проводить онлайн – конкурс «Мій люблячий, дбайливий тато».

Для участі потрібно надіслати фото або коротеньке відео  на електрону адресу liprcsssdmHYPERLINK "mailto:liprcsssdm@ukr.net"@ukr.HYPERLINK "mailto:liprcsssdm@ukr.net"net, або в приватні повідомлення нашої Facebook сторінки.

У онлайн – конкурсі оголошено шість номінацій :

- портрет батька.

- фото з батьком.

- твір про батька.

- вірш про батька.

- виріб власноруч з батьком.

- пісня про батька.

У конкурсі мають право брати участь молодь віком до 20 років. Учасникам потрібно сфотографувати свою роботу, або зняти  відео тривалістю до 60 секунд, яке має бути хорошої якості, горизонтальне.

Прийом робіт до 16 червня включно. З 17 червня усі роботи будуть опубліковані на сторінці Facebook,  а з 18 червня конкурсною комісією буде переглянуто усі роботи і визначено переможців з врахуванням  кількості вподобань.

Дізнатись імена переможців дітей та підлітків можна буде на сторінці  Facebook  Липовецький районний центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді в день фіналу онлайн – конкурсу – 19 червня  2020 року.

За детальною інформацією звертайтеся по телефону: (04358) 2-14-43

Усім бажаємо успіхів!