Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Увага! Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

 Інформуємо, що з 27 червня по 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля».

 Метою фестивалю є виявлення та підтримка обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між молоддю з різних регіонів України, зарубіжних країн; створення умов щодо підтримки багатонаціональної дитячо-молодіжної творчості.

 У фестивалі братиме участь учнівська та студентська молодь, творчі колективи України, Естонії та інших країн.

 Номінації Фестивалю: вокал, хореографія, інструментальний жанр, образотворче, декоративно-ужиткове та прикладне мистецтво, театральний жанр (драматичний, музичний) циркове мистецтво, конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я».

 До участі у Фестивалі запрошуються учні, (вихованці) загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних, студенти вищих навчальних закладів, творчі колективи, члени громадських організацій віком від 6 до 35 років включно.

 Проїзд, проживання та харчування учасників, керівників колективів та інших осіб, що супроводжують, здійснюється за рахунок джерел, не заборонених чинним законодавством України.

 За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету фестивалю за телефонами: 0445010115, 0674077798, 0965961412, 0932146417, 0504474968. Або ж до Липовецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Липовець, вул. Шевченка, 7, тел.: 2-14-43.

Повернутись