Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Увага!!! В мисливських угіддях Вінниччини відкрилось індивідуальне полювання на самця козулі європейської

Згідно із Законом України «Про мисливське господарство та полювання» сезон полювання розпочинається з індивідуального полювання на самців козулі з травня і триває до кінця року. У цьому роціполювання розпочалося в останній тиждень травня.

Нагадуємомисливцям, які документи дають право на проведення полювання:

 - посвідчення мисливця;

 - щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

 - дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, тощо);

 - відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;

 - паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

 Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Днями індивідуального полювання на самця козулі європейськоїє всі дні тижня.

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства закликає всіх мисливців суворо дотримуватися основних правил проведення полювання, користування мисливською вогнепальною зброєю! Адже це - головна умова безпечного полювання, збереження життя й здоров’я людей.

Категорично забороняється перед полюванням і під час його проведення вживання спиртних напоїв. Особи в нетверезому стані до полювання не допускаються.

Закликаємо мисливців області проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.

Держпідприємства Вінницького ОУЛМГ запрошують мисливців придбати ліцензію на добування самця козулі та отримати змогу під час індивідуального полювання випробувати себе як мисливця, здобути трофей і отримати масу вражень від перебування на природі. Середня вартість ліцензії (не враховуючи вартості трофею) – близько 4,5 тис. грн. До послуг мисливців – вся необхідна інфраструктура - сучасні мисливські готелі, будиночки мисливця зі всіма зручностями, тир, пересувні мисливські дільниці тощо.

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

Повернутись