Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Увага! Важлива інформація!

Немирівським міжрайонним відділом у ході виконання завдань по боротьбі з тероризмом, відповідно до ст.2 Закону України «Про Службу безпеки України», ст. 4 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» та ст. 7 Закону України «Про основи національної безпеки України», отримано інформацію про підвищення рівня загроз біотероризму з боку РФ. Остання володіє розробками біологічної зброї, вражаючими компонентами якої є сибірка, лихоманка Еболи, Марбурга, Ласа, віспа, висипний тиф, чума та ін. Суттєве загострення силового протистояння на лінії зіткнення на території Донецької та Луганської областей може призвести до активізації діяльності терористичних та диверсійних груп, націлених на організацію дестабілізації обстановки в регіоні.

Протягом 2017 року на адресу державних органів влади та місцевого самоврядування масово надсилалися поштові конверти, які містили невідому речовину білого кольору із повідомленням про ймовірне віднесення її до вищевказаних вірусів. При цьому встановлено, що відповідальні особи органів державної влади та місцевого самоврядування під час обробки письмової кореспонденції із вмістом потенційно небезпечної речовини не дотримуються заходів безпеки поводження з нею, що ставить під загрозу життя та здоров’я працівників вказаних державних установ, населення регіону і держави в цілому.

З метою підвищення рівня безпеки під час обробки вхідної поштової кореспонденції та мінімізації можливих наслідків проявів біотероризму, просимо:

-- провести роз’яснювальні бесіди та інструктажі з працівниками, які задіяні в обробці вхідної кореспонденції, щодо підвищення рівня пильності та уваги до підозрілих конвертів і пакунків із забезпеченням їх цілісності. При цьому слід зауважити, що транспортування кореспонденції із вмістом порошкоподібної речовини повинно здійснюватись виключно фахівцями Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» (м. Вінниця, вул. Малиновського, 11);

-- повідомити відповідальним працівникам номери телефонів чергових УСБУ у Вінницькій області (м. Вінниця, вул.. Грушевського, 27, (0432) 61-13-59), Немирівського МРВ УСБУ у Вінницькій області (м. Немирів, вул.. Соборна, 36, (0231) 2-25-89), ГУ НП у Вінницькій області (м.Вінниця, вул. Театральна, 10, (0432)59-43-03) та Державної установи «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» (м.Вінниця, вул.. Малиновського, 11, (0432)67-18-35), за якими слід звертатися при виявлення кореспонденцій з підозрілим вмістом.

Повернутись