В День місцевого самоврядування апарат районної ради привітав із святом керівника, голову районної ради Юрія Науменка

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування - державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства. Дякуємо Вам за розуміння, підтримку, доброзичливий мікроклімат в колективі і, разом з тим, принциповість і виваженість, справедливість.

Бажаємо вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, нових звершень. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо нашої громади, для розвитку нашої Липовеччини та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

Хай береже Бог вашу родину та Україну!

Цей коровай на українськім рушникові даруєм Вам, як щастя оберіг.

Хай не міліє море щедрості й любові, а негаразди хай обходять Ваш поріг!