Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В День св. Миколая

Фото Олексій Лебідя.

В День св. Миколая, за давньою українською традицією, дітям дарують подарунки і вже так повелось в нашому районі, що вітають дітей липовеччини керівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, депутати рад, благодійники. 
Ось і цього разу голова районної ради Юрій Науменко, директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА  Микола Ткачук та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк побували в свято у малих турбівчан. У дитячих  садках тут нещодавно відкрито дві додаткові групи на 50 діток. Привітали малюків із новосіллям, роздали їм солодощі, а затим відправились у Староприлуцьку школу-інтернат, де на них чекала чудова концертна програма, яку приготували діти до свята. Для них діло звичне приймати гостей, а цього дня їх було багато: депутат обласної ради Леонід Повх, Турбівський селищний голова Василь Завальнюк, представники Калинівського району та інші. По бажанню дітей керівники району подарували приставку до телевізора та солодкі "миколайчики".
Побували цього дня керівники і в дитячому, інфекційному та пологовому відділеннях центральної районної лікарні. Поспілкувалися з дорослими, а дітям побажали якнайшвидшого одужання та вручили солодкі "миколайчики" і м"які ігашки .
Малих нападівчан до дошкільної навчальної установи прийшли привітати заступник голови районної ради Руслан Танасюк та Нападівський сільський голова Василь Щербанюк. Діти радо вітались із гостями, ділились своїми враженнями про свято, одержані  вранці вдома подарунки, а потім поспішили у спальні кімнати, щоб заглянути під подушки. Звичайно, там на них чекала не різка, бо були всі слухняними протягом року, а велика плитка шоколаду. Ну і радості було ж! Про школярів теж не забули, голова територіальної громади побажав їм миру, успіхів у навчанні, здійснення мрій та задумів і вручив солодощі.
У Вахнівській територіальній громаді малята теж чекали на гостей. Депутат районної ради від БПП "Солідарність" Юрій Задворний спільно із головою ГО Сергієм Криваком приготували їм особливі подарунки. Для потреб дошкільної установи депутат придбав жарову шафу, в якій кухарки випікатимуть для діток пироги, різні тістечка, шведську стінку для вправ, дитячі стільчики та розвиваючі іграшки для інклюзивної групи, що нещодавно відкрилась. Привітали із святом малюків заступник голови райради Руслан Танасюк, депутат Юрій Задворний, голова ГО Сергій Кривак  та сільський голова Ганна Нагорна. Дітки, в свою чергу, приготували концертну програму до свята, яку із задоволенням показали гостям.
Ганна Федотівна і Валентина Станіславівна прийшли на свято  із солодощами і пригостили всіх дітей. Для учнів 1 класу загальноосвітньої школи депутат приготував теж необхідний подарунок - класну дошку, яку занесли в класну кімнату і вручили першокласникам. День сьогодні вдався - як для дітей , так і для благодійників!

Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.Фото Олексій Лебідя.

Повернутись