Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В добрий час, дорогі діти!

Гарно приймали у дружну шкільну родину першачків Білозерівської ЗОШ 1-3 ст., що на території Щасливської територіальної громади. У цьому році школі виповнилось 20 літ, ювілей невеликий, але до свята районна влада підготувала подарунок - виділила кошти на утеплення приміщення шляхом заміни вікон на енергозберігаючі і постаралась, щоб до початку навчального року їх замінили. Ось такий несподіваний сюрприз отримала школа та її учні.
На свято завітали голова районної ради, депутат від цього виборчого округу, Юрій Науменко, голови територіальних громад з Щасливої та Лозуватої, голова ветеранської організації Павлина Петрівна Нагорна. 
Директор школи Володимир Тарахта відкрив урочисту лінійку, привітав усіх зі святом і висловив щиру вдячність за підтримку , допомогу у вирішенні питань життєдіяльності школи голові районної ради Юрію Науменку, керівникам місцевих господарств Михайлу Науменку, Володимиру Геновському, головам сільрад, батькам. 
Голова районної ради 
привітав діток, батьків та педагогічний колектив з початком навчального року, побажав усім стійкості духу, витримки і наснаги, адже шкільні роки - це найщасливіша пора і потім згадується все життя. Діти, щоб зростали щасливими, успішними, щоб пам"ятали тих, завдяки кому мають можливість мирно навчатися, займатися улюбленою справою, щоб не забували імена полеглих у боротьбі за єдність та цілісність України. 
На знак вдячності школярі приклали праву руку до серця .
Окремо голова районної ради зазначив , що успішне складання ЗНО учнями Білозерівської школи це сходинка до успішного майбутнього і йому було приємно чути на вчительській конференції позитивну оцінку вчительському колективу, який доклав до цього максимум зусиль. ВІн висловив сподівання, що учні школи виростуть розумними, мужніми, справжніми патріотами України.
За позитивні результати в роботі, активну громадянську позицію Юрій Науменко вручив Почесні грамоти колективу та директору школи Володимиру Тарахті, учительці Інні Миколаївні Бень, представникам технічного персоналу. Отримали вітальні листівки від керівників Вінниччини Валерія Коровія та Анатолія Олійника і першокласники. Це перші в їх житті листівки! Взагалі, у цей святковий день все було для них вперше!
Ювілейна дата школи спонукала усіх до щирих , теплих вітань та подарунків. 
Від керівника місцевого господарства Михайла Науменка школа отримала 10 тис. грн. на придбання ноутбука, а першокласники - кошти на шкільне приладдя. Привітали дітей голови територіальних громад , діти з яких відвідують Білозерівську школу-Андрій Ткач та Тетяна Бурячок. Вони висловили сподівання, що діти ростимуть слухняними та успішними, адже і батьки, і вчителі, і місцева влада працюють в одному напрямку-створити якнайкращі умови для здобуття ними освіти. Голови громад , в свою чергу, вручили дітям подарунки : футбольні м"ячі, кошти , для першокласників-канцелярське приладдя.Це ще не всі подарунки, які чекали на них, Володимир Геновський передав першокласникам спеціальні папки, начинені різними потрібними школярськими речами. Щасливі та усміхнені вони зачаровано приймали все, а коли прийшла черга сказати відповідне слово - пообіцяли, що гарно будуть вчитися і з гордістю нестимуть звання учнів своєї школи.
На свято завітала колишня вчителька, яка 40 років свого життя віддала навчанню та вихованню підростаючого покоління Поліна Петрівна Нагорна. Зворушливим та теплим був її виступ, щиро побажала діткам золотого дитинства, міцних грунтовних знань, любити свою Батьківщину, школу, рідне село. Всім виступаючим діти дарували осінні композиції квітів, з любов"ю вирощених на домашніх квітниках.
Слово надали вчительці, яка приймає у цьому навчальному році першачків і вестиме всі 4 роки початкової школи незвіданими стежками науки, пізнання навколишнього світу- Оксані Василівні  Ткачук. Вона радо привітала діток, їх батьків і запросила своїх 12 учнів до класу. Для гостей свята, шкільної родини прозвучали пісні у виконанні учнів - старшокласників. А для першокласників пролунав перший у їх житті дзвінок, що покликав їх за нові , яскраві парти, про які подбав народний депутат Руслан Демчак.
У кожній школі свої традиції. Є традиції, що склались і у цій шкільній родині. Тут батьки вітають своїх дітей і віншують першу вчительку духмяним короваєм, згодом дітей у школу проводять попід арку вишиваних рушників. Це значить на щастя, на долю...., як молоде подружжя , яке починає нове життя. Щось символічне у цьому є , для діток- це теж початок нового життя, нехай же він буде для них вдалим і успішним. В добрий час, дорогі діти!

Повернутись