Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В ДОБРУ ПУТЬ!

Є гарна традиція в Липовецькій музичній школі-перед новорічними святами проводити посвяту першокласників у музиканти. Не так просто тут бути першокласником, бо треба показати свої знання, вміння, адже вже пройшло "аж" три місяці навчання...

На такий чудовий і надзвичайно важливий захід до школи завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів , заступник голови районної ради Руслан Танасюк та начальник відділу культури і туризму Липовецької райдержадміністрації Геннадій Терлецький. 
Вони радо привітали діток, їх батьків і батьків батьків, які теж не всиділи вдома-прийшли порадіти за дітей та онучат. Зазначили, що Липовецька музична школа -одна із кращих в області, її випускники досягають гарних результатів , бо мають чудовий рівень знань. Викладацький склад надзвичайно сильний і забезпечує відповідний рівень підготовки дітей. Начальник відділу культури зауважив, що чимало зусиль для поліпшення умов навчання у школі доклала районна влада та народний депутат Руслан Демчак, який зовсім недавно подарував дітям чудові музичні інструменти. Протягом останніх років колись давно збудоване приміщення набуло вигляду сучасного, теплого, затишного, комфортного місця для навчання. Він подякував їм за це, окрему вдячність висловив батькам дітей, що обрали для своїх діток такий вид освіти і запевнив, що вони про це не пошкодують. 
Довго не довелось і чекати, бо діти зразу ж підтвердили це , демонструючи набуті знання з музики. За такий незначний період навчання вони навчились азам нотної грамоти, кожен із них вивчив невеличку п"єсу, пісеньку. Репертуар був надзвичайно різноманітний, в основі - українські пісні, але в цей вечір старшокласники виконували і англійські, причому, показали чудову підготовку. Свято вдалось!
І знову про маленьких. Звичайно, вони хвилювалися, звичайно хвилювалися і батьки, і викладачі, але свято вийшло прекрасним. Усі переконалися, що наші діти надзвичайно талановиті! Не зважаючи на хвилювання , з виконанням поставлених завдань усі справились відмінно. А яке ж свято без дива!? Ось і сьогодні 
керівники передали від св. Миколая всім першокласникам солодкі подарунки, а викладач Анжеліка Григорук вручила ,після вдало складеного іспиту, кожному посвідчення першокласника Липовецької музичної школи. Хай вам щастить , діти! Хай доля буде прихильною до вас!
 
Повернутись