Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В нашій пам’яті стражденна Україна!

Світлина від Мій Липовець.

В нашій пам"яті стражденна Україна!

Ми принесли вам квіти і свічки.
Ви в нашій пам"яті - навіки...
Батьки, сусіди, чоловіки і жінки,
і ви, замученії діти....

Сьогодні липовчани прийшли на центральну площу міста, де розташований Пам"ятний знак жертвам голодомору та політичних репресій, аби вшанувати пам"ять мільйонів ні в чому невинних людей...Запалили свічу пам"яті , лампадки і молилися за упокій душ знищених голодом людей...
Хвилиною мовчання вшанували мучеників...
-Голодомор був системним та страхітливим геноцидом мільйонів українців тоталітарною радянською владою. Дітей, жінок і чоловіків морили голодом та страчували лише за те, що вони намагались говорити рідною мовою, берегти культуру, звичаї, мирно працювати на землі – зазначив у своєму Слові настоятель Храму РІздва Пресвятої Богородиці УГКЦ Отець Василь.
Попри все, український народ вистояв і виборов свою незалежність. Ми не маємо права забути про тих, хто безневинно був приречений на смерть, як і тих, хто віддав своє життя за Україну. Не їм це потрібно , а нам . Все , що вони могли сказати світові - вони сказали .
Зі святими упокой, Христе, невинно убієнних Голодомором в Україні і сотвори їм Вічную Пам'ять.

-Сьогодні ми засуджуємо жахливі злочини скоєні проти українців протягом історії та відстоюємо право на самовизначення, свободу, єдність і демократію, - доповнив свого попередника настоятель Храму Воскресіння Христового ПЦУ Отець Василь. Страшне горе відлунює досі в кожній родині, що пережила це жахіття. Пом'янімо та знайдімо у собі сили уявити дорогу страшної їхньої смерті .
Царство Небесне всім загиблим від Голодомору...

Священники відспівали великих мучеників нашої України, жертв небаченого варварства і жорстокості та спільно з липовчанами поклали квіти до Пам"ятного знаку. У довгу чергу вишикувались присутні, аби вшанувати пам"ять знищених голодом ...
У покладанні квітів взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голова Липовецької територіальної громади Микола Грушко. Керівники принесли до підніжжя Пам"ятного знаку хлібину на вишитім рушникові, хлібні колоски та запалили лампадки.
Запалимо свічечки у наших вікнах в знак пам"яті і скорботи.


Пам"ять не вбити! Ніколи не забудемо!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись