В ПЕРШУ НЕДІЛЮ ЖОВТНЯ ОСВІТЯНИ УКРАЇНИ СВЯТКУЮТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО-ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і надзвичайну енергію, доброту і суворість! Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає рівних!
Шановні освітяни Липовеччини, прийміть щирі вітання з нагоди чудового осіннього свята Дня вчителя! Ви - світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання - запорука успішного виховання наших дітей. Віримо, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею. Спасибі вам за те, що сієте в душах наших дітей зерна мудрості і доброти. Нехай цінує вас керівництво, поважають колеги, розуміють учні і шанують, цінують та люблять рідні й близькі люди!Бажаємо провести гарно це свято в колі сім'ї. Любові вам, терпіння, щастя і благополуччя!А ще-зберігати оптимізм і надії, мати здоров'я і терпіння, достаток!
голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.