Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В пріоритеті -- виховання патріотизму

Вчора у Липовецькій ЗОШ №2 стартувала військово-патріотична гра "ПЛОМІНЬ". Спочатку у районному будинку культури відбулась зустріч із учасником бойових дій в АТО, який розповів дітям про мету гри і основні правила. На відкриття змагань були запрошені керівники району, міста, ветерани, учасники АТО на чолі із головою спілки Юрієм Яремчуком.
Сьогодні, коли Україна ціною життів Героїв Небесної сотні, воїнів АТО, зусиллями добровольців та волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання дітей та учнівської молоді. Саме зараз як ніколи у школярів необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, якостей захисника Батьківщини, високого рівня загальної культури та народних знань, народної етики, естетики, моралі. Виконанню цих завдань і сприяє дитячо-юнацька військово-патріотична гра "ПЛОМІНЬ" - зазначила у своєму виступі начальник відділу освіти Інна Косач.

На змагання прибули команди загальноосвітніх шкіл району Липовецької зони. Дітей привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, голова районної ради Юрій Науменко та міський голова Микола Грушко.


Після урочистостей команди згуртувались для виконання конкурсної програми гри до якої були включені різні види змагань - на очах липовчан відбувався шкільний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри. Ця гра є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді. Учасниками шкільного етапу гри стали 10 збірних команд учнів 8-10 класів на чолі з командирами.


Команди були запрошені до актової зали, де проходив окремий етап , під час якого учасники разом із глядачами і вболівальниками поринули у славну козацьку добу.Екзаменували молодь колишні учасники бойовиї дій в АТО Сергій Гульман, Олександр Желіхівський, Андрій Григорук та інші.
Першість у чесній боротьбі здобули команди Липовецької ЗОШ №2, Липовецького колегіуму ім. В. Липківського та Зозівської ЗОШ 1-3 ст.

Повернутись