Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В районі створено ще одну прийомну родину

Забезпечення права кожної дитини на виховання в сім’ї та родині є одним із основних завдань, яке поставлене перед відповідними державними службами району.

В Липовецькому районі вже діє 6 прийомних сімей, в яких виховується 10 дітей, позбавлених батьківського піклування. І ось саме сьогодні до них приєдналась ще одна сім’я. Родина Анатолія Вікторовича та Світлани Вікторівни Резюків, жителів с. Лукашова, прийняла важливе і благородне рішення – взяти на виховання діток, які так потребують батьківської турботи.

І ось після хвилюючих днів знайомства в інтернаті з одинадцятирічною Анною, семирічною Каріною та маленьким Богданчиком, родина Резюків вирішила подарувати цим знедоленим діткам все тепло та любов їхніх батьківських сердець.

Для підписання розпорядження про створення прийомної сім’ї та договору про влаштування дітей на виховання та спільне проживання, в кабінеті голови райдержадміністрації зібрались прийомні батьки Резюк А.В. та Резюк С.В., голова райдержадміністрації І.П. Демихін, голова районної ради Ю.М.Науменко, заступник голови райдержадміністрації О.М. Фурманюк, працівники служби у справах дітей, РЦСССДМ.

Керівники району, привітавши родину із таким важливим рішенням, зазначили, що у державі не повинно бути нещасливих дітей і тому турбота про них, захист їхніх прав має стати одним з найголовніших наших обов'язків. А сім’я, яка взяла на виховання 3 дітей, заслуговує шани і поваги.

Завершилась зустріч побажаннями родині Резюків та їхнім уже трьом дітям здоров’я, добра, добробуту і благополуччя, впевненості у правильності прийнятого рішення.

 Родина, в якій є прийомна дитина – це щаслива родина.

І тим, у кого тільки народжується бажання допомогти знедоленій дитині, хочеться побажати, щоб при зустрічі з нею ви не зупиняли себе,не стримували поштовх притулити її до себе, погладити по голівці, взяти за руку, зазирнути у її сумні очі.

Тож звертайтеся у службу у справах дітей і наступною щасливою родиною може стати саме ваша родина!

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-41/139-sluzhba-u-spravakh-ditei-informuie/4502-v-raioni-stvoreno-shche-odnu-pryiomnu-rodynu

Повернутись