Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

В Україні 4 липня відзначається День національної поліції

Його запроваджено згідно з Указом Президента від 4 квітня 2018 року.
Після Революції гідності в українському суспільстві виникла нагальна потреба у реформуванні силових структур, зокрема і в реформуванні правоохоронної системи. Восени 2014 року було представлено концепцію реформи Міністерства внутрішніх справ, в якій передбачалось створення Національної поліції, а 2 липня 2015року Верховна Рада ухвалила закон «Про Національну поліцію».

Відповідно до нього, основними завданнями Нацполіції є реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.

Перед особовим складом виступив з промовою начальник Липовецького відділення поліції Павло Дармограй. Він окреслив основні напрями роботи правоохоронних органів в сьогоднішніх умовах, відзначив шляхи зміцнення законності та правопорядку у Липовецькій районній територіальній громаді та висловив вдячність голові районної ради й першому заступнику голови райдержадміністрації за суттєву підтримку органів в частині забезпечення паливно-мастильними матеріалами, засобами пересування, формою. 


З нагоди свята працівників Липовецького відділення поліції привітали керівники Юрій Науменко та Ольга Дмитрів.
Україна - держава, в якій повага до думки та запитів суспільства, є одним з фундаментальних пріоритетів, зазначили вони.

На нову Національну поліцію в значній мірі покладені надії, що у виконанні своїх обов’язків вона буде стійкою та нетерпимою до процесів корупції, прозорішою і простою, справедливою, ефективною і відкритою для українського суспільства.

-У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто бере участь в якісній роботі Національної поліції України! Бажаємо вам високих професійних досягнень, широкої громадської поваги та успіхів в роботі!


Відповідно до спільного розпорядження керівники вручили Грамоти та грошові винагороди з нагоди свята поліцейським та слідчим підрозділів, які за два дні до сьогодні теж відсвяткували своє професійне свято.

Повернутись