В Україні стартує масштабний медійний проєкт

16 грудня2019 року розпочнеться  масштабний  медійнийпроєкт "СТОП Фальсифікат", який спрямований на посилення захисту споживачів та очищення ринку від фальсифікованої продукції. Проєкт реалізовуватиметься із залученням журналістської команди телеканалу 1+1 "ТСН Тиждень" та за підтримки Уряду, Держпродспоживслужби та профільних асоціацій.

Реалізація проєкту "СТОП Фальсифікат" розпочнеться із проведення досліджень якості молочної продукції, що реалізується в торгових мережах країни, а пізніше будуть охоплені інші види харчової продукції.

Реалізація проєкту передбачає відбір зразків готового харчового продукту в торгових мережах у чотирьох регіонах України. Зразки відбираються за принципом сусідства на поличці (в кількості із розрахунку 2 одиниці продукції одного виробника на дві лабораторій та одна на контрольне зберігання в ГО "Громадський контроль захисту прав споживачів").

Усі дії учасників, умови, місце події, супровідна документація будуть максимально прозорими і відкритими, оскільки все фіксуватиметься на відео і безперервно транслюватиметься в онлайн режимі. Трансляція розпочнеться 16 грудня.

Зразки відібраної продукції доставляються до двох незалежних акредитованих випробувальних лабораторій для проведення досліджень. Кожен зразок продукції буде знеособлений та закодований комісією. Лабораторії визначають терміни проведення експертизи.

Отримані результати експертизи будуть передані для вжиття заходів до Держпродспоживслужби України та Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства України та максимально висвітлені у ЗМІ на телеканалі 1+1 "ТСН Тиждень".

"СТОП Фальсифікат" сприятиме очищенню ринку від низькосортної, іноді небезпечної продукції, захистить споживачів від введення в оману з боку недобросовісних виробників харчових продуктів, підтримає та дасть конкурентні та репутаційні переваги добросовісним виробникам харчових продуктів в Україні.

Липовецьке районне управління

Головного управління